než jsem našla samu sebe

Konečně šťastná...

Jsem šťastná žena, která konečně našla samu sebe. Objevila jsem své poslaní a zároveň svou vášeň. Dělám práci, co mě naplňuje. Můžu pomáhat lidem, předávat jim svoje rady a zkušenosti. Zjednodušovat, zlepšovat a zkrášlovat jejich životy. díky tomu svou práci miluji a jsem nesmírně vděčná za tuhle příležitost.

Začarovaný kruh

Ale ne vždycky byl můj život barevný, spokojený a zalitý sluncem. Dlouho jsem tápala, hledala a stále nenacházela. Nenacházela jsem to úplně nejdůležitější. To, bez čeho je život bez života. To, co vás pohání, dodává sílu a žene kupředu. Nenecházela jsem smysl mého života...

Temná stránka mého života

Je mi sice 21let, ale i za tak krátkou dobu mi život připravil nejedno příkoří. Dlouho jsem se v nich útápěla. Byly to nejhorší roky mého života. Prošla jsem si šikanou, psychickými a zdravotními problémy, ponižováním.. Nebyl den, kdy bych neměla černé myšlenky, špatnou náladu nebo pocit, že jsem bezcenná. Byla jsem skoro bez přátel, práce, peněz... Jediné, co jsem měla byly zdravotní problémy, minimální podpora rodiny a moře zoufalství.

Pak přišel zlom

Ten nastal v době, kdy mi došlo, že už žít takhle nemůžu a ani nechci. Utřídila jsem si myšlenky a vydala se na cestu. Na cestu za lepšími zítřky. Hodně jsem pátrala, co bude stavební kámen mojí přeměny. Uvnitř jsem cítila, že chci pomáhat lidem. že jim chci ulehčit život, zlepšit jim život a udělat ho hezčí. Založila jsem si blog, začala sepisovat e-booky a díky tomu můžu předávat svoje zkušenosti dál. Nebyla to jednoduchá cesta, ale zvládla jsem to! A došla jsem ke štěstí.