Co plánuji do budoucna?

100% chci psát články, recenze, knížky, tvořit, navrhovat, malovat, pomáhat, motivovat.. , možná sem napíšu občas nějaký recept ( ráda vařím a peču). Pak mám v hlavě ještě dva vetší sny, které bych ráda přivedla na svět, ale u nich to bude jednou běh na dlouhou trať. o nich vám povím jindy 😉 teď vám přiblížím dění v nejbližšcíh měsících

články

Ty se budou týkat především mého života. Zní to asi trošku nafrněně, ale tak to rozhodně nebude! Psát je chci hlavně kvůli jejich sdělení. Spousta z nich bude mít hlubší podtext. byla bych ráda, kdyby ve vás zanechal článek nějakou stopu ( třeba jen úplně maličkou ) protože psát něco, jen aby to bylo, to prostě není můj styl. to nejsem já. to není můj cíl, moje poslání.

Recenze a typy

V mezi čase, když zrovna nebudu postovat nový článek, bych sem dávala recenze. Ne pravidelně, ale sem tam určitě. věřím, že to blog příjemně oživí. Bude se jednat o mnou vyzkoušené produkty, když je budu moci porovnávat. Vždycky uvedu pro a proti a vypíchnu ten nej 😉 Nevím, jestli to bude zajímat úplně každého, ale zaručeně to může pomoci lidem, kteří zvažují koupi některého z produktů. Usnadní to jejich rozhodování a ušetřit čas. Recenze budu aktualizovat, pokud vyzkouším něco nového se stejným charakterem.

knížky

Během roku, dvou, tří, bych chtěla vydat pár knížek nebo ebooků. Mám jich pár rozepsaných, ale zatím necítím, že by byl pravý čas na dopsání a vydání. Teď se musím věnovat hlavně blogu a umění. Vnitřně vím, že to tak má být. Až nastane chvíle posunout se dál, posunout svou tvorbu na vyšší úroveň, tak to udělám.

Do roka a do dne eshop

Nejsem si úplně jistá, zda-li to bude eshop v úplném slova smyslu. Možná to bude jen místo tady na webu, na kterém budu nabízet svoje díla. Ale nabízet je budu, tak jako tak. Všechno si dělám sama a bohužel nic není zadarmo.. Eshop je finančně náročná záležitost a já bych to po začátku pravděpodobně s penězi nezvládla. Doufám, že to půjde i bez něj. jooo, teď tu naivně plánuji své budoucí kroky, ale nebude záležet jen na mě.. pokud by nikoho nic z mé nabídky neučarovalo, tak si můžu eshop schovat do nějaké pomyslné krabice a nechat ho zase v klidu spát. opravdu upřímě doufám, že to tak nebude. Chci dělat lidem život krásnější i díky mé práci. Modlím se, aby se my tenhle sen splnil. Moje srdce po tom prahne už roky a je na čase tenhle sen přivést k životu. Aby konečně spatřil světlo světa. Pokud mi můj velký sen chcete pomoc splnit, tak se podívejte na mou tvorbu a třeba se do něčeho zamilujete. Koupíte si to a Pak budu milovat já vás

Ladia
Mojí vášní je umění a život. Mým životním cílem je dělat svět lepší, jednodušší a krásnější. Moje cesta ke štěstí >>